H

uawei Watch GT 2 klasik akıllı saat görünümünü sevenler, bununla birlikte sağlık yaşam ve spor konusunda yardımcı olacak araçları yeterli bulanlar için isabetli bir akıllı saat. İşletim sistemi üçüncü taraf uygulamalar konusunda herhangi bir destek sunmuyor. Ancak Huawei, bir akıllı saatte bulunmasını isteyeceğiniz hemen her aracı bu akıllı saatte sunuyor.

blank

Sağlık ve egzersiz araçları bakımından Watch GT 2 epey iyi görünüyor. Stres testi gerçekten doğru sonuçlar veriyor. Kalp hızı ölçerin de doğruluğunun yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Uyku takibi de akıllı saatin en beğendiğimiz özellikleri arasında oldu. Antrenman uygulamasında ise en sık yapılan egzersizler mevcut, daha fazlası için de Diğer profili yeterli görünüyor. Ekranı bir akıllı saat için fazlasıyla yeterli, performansıyla da baş ağrıtmıyor.

blank

Tabii ki, Huawei Watch GT 2’nin en etkileyici yanı pil performansı. Akıllı saatini her gün şarj etmek istemeyenler için Watch GT 2, normal yoğunluklu kullanımla 10 günü rahatlıkla aşan bir çalışma süresi sunuyor. Nispeten hızlı şarj olması ve şarj işleminin pratikliği de artıları arasında yer alıyor. Huawei Watch GT 2’yi özellikle bir Huawei akıllı telefonu kullananlar için öneririz. Ancak iPhone sahipleri veya diğer Android telefonlarını kullananlar da Huawei Watch GT 2’den memnun kalacaktır.

blank
What's your reaction?
5cool0bad3lol0sad

Add Your Comment