P

ioneer DDJ-800, iki mikrofon girişi sunan rekordbox dj için ultra taşınabilir bir controllerdır. Aynı zamanda, yerleşik geri besleme redüktörü sunan ilk hepsi bir arada DJ kontrol cihazıdır. DDJ-800 ile mikrofon kullanırken, rekordbox dj’nin Feedback Reducer işlevi hangi frekansın geri bildirime neden olduğunu tespit eder ve otomatik olarak düzeltmeye yardımcı olur. Bu, DJ’lere ve düğünlere, partilere ve diğer etkinliklere güvenle girmeni sağlar. Yüksek ses seviyelerinde bir performans yapıyorsanız, heyecan verici müzik, iki konuşmacı olabilir. Başa çıkmak istediğiniz en son şey sorun  geribildirimleridir. Bu denetleyici dans pistinde doğru ortamı yaratmaya odaklanmanıza izin verir. Bu kadar çok özelliğe ve bu kadar küçük, taşınabilir bir form faktörüne sahip olan bu 2 kanallı kontrol ünitesi partiyi yolda tutmayı kolaylaştırıyor.

blank

DDJ-800 özellikle hafif bir DJ kontrol cihazıdır. Pioneer DDJ-1000’e dayanıyor ancak çok daha küçük. DDJ-800, daha büyük kardeşlerini bu kadar popüler yapan tüm yüksek teknolojili özellikleri miras alıyor. Daha küçük ve daha taşınabilir olmasına rağmen, DDJ-800 hala renkli performans padlerini  sunmaya devam ediyor. Mix sırasında ihtiyacınız olan tüm kritik bilgiler parmaklarınızın ucunda tam renkli ve her jog tekerleğinin tam ortasındadır. Dalga formları, BPM, çalma süresi ve daha fazlası hepsi görüntülenir.

Geleneksel bir kulüp tarzı düzeniyle, Pioneer’in profesyonel kulüp mikserlerinde bulacağınız gibi, bu mikser Sound Color FX ve Beat FX’e sahiptir. Her kanaldaki üç bantlı EQ, mükemmel sesi aramanıza izin verir.

blank

Hiçbiri bir arada DJ kontrol cihazı performans pedleri olmadan tamamlanamaz. DDJ-800, her destede sekiz dokunsal, RGB aydınlatmalı ped içerir. Bu 16 ped ile Cue ve Pad FX, Beat Jump, Sampler ve Klavye Modu gibi dahili efektleri tetikleyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı daha önce hiç hayal etmediğiniz şekillerde ifade edin. DJ’inize kendi kişisel tarzınızı verin.

blank

Pioneer DDJ-800, kutudan çıkar çıkmaz, rekordbox dvs-hazır. Size 4 kanal kurulum sağlamak için rekordbox dj’yi kontrol etmek için pikapları veya medya oynatıcıları kolayca bağlayabilirsiniz. Rekordbox dj kullanmıyorsanız, USB denetleyicide depolanan en sevdiğiniz müzikleri çalmak için hala bu kumandayı kullanabilirsiniz. Bu controller tamamen esneklik ve çok yönlülük için geliştirildi

What's your reaction?
6cool0bad3lol0sad

Add Your Comment